Sherbime

javascript:;

Rreth nesh

  • 1
  • 2
  • 3
rreth nesh

WORKING SINCE 2006

Southern Sparkle vishet Teknologjia Co, Ltd  was joint founded in 2014 by an intelligent team of years of experience in clothing R&D and the core team of South Star Electronics—One of the most famous high-tech enterprises in Guangdong. We are an innovative company which committed to providing zgjidhje të one-stop për veshje zgjuar  për markat e veshjeve vendas dhe të huaj. ne e specializuar në kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e produkteve veshje zgjuar bazë zgjuar veshin. Produktet tona kryesore përfshijnë  ndezur veshje, veshje të ajrit të kondicionuar, të shëndetshëm Care Products, zgjuar acceccory , etj Ne gjithashtu kemi tona Veshje Smart-markë ELEHEAT

Aplikimet

veshje Aplikimi-ndezur
veshje Aplikimi-ndezur
Aplikimi-ajër të kondicionuar Clothing
Aplikimi-ajër të kondicionuar Clothing
Aplikimi-FIR ndezur Therapy
Aplikimi-FIR ndezur Therapy

Ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje.

contuct photo